Hakkımızda | Bayraktar Mekanik
Bayraktar Mekanik

BAYRAKTAR MEKANiK MÜHENDiSLiK ISITMA VE SOĞUTMA SiSTEMLERi iNŞAAT iTHALAT iHRACAT TiC. LTD. ŞTi.

Bayraktar Mekanik Mühendislik Isıtma Ve Soğutma Sistemleri İnşaat İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti. Türkiye'deki istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2018 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Yurt içinde ve yurt dışında ticaret hayatına devam eden Bayraktar Mekanik, ısıtma sistemlerinden soğutma sistemlerine, yangından korunma sistemlerinden sıhhi tesisata varıncaya kadar tüm mekanik tesisat ürünlerinin; ulusal ve uluslararası standartlara uygun olacak şekilde toptan ve proje bazlı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Gerekli tüm sertifikalara sahip olan firmamız, aynı zamanda da yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Ülkemizdeki açığı kapatan Bayraktar, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerine entegre etmiş ve bu sayede de daha profesyonel ve kaliteli tasarımlar ve üretimler yapmayı başarmıştır.

 

Teknolojik altyapı ile hazırlanmış olan çözümlerini sunan Bayraktar Mekanik Mühendislik Isıtma Ve Soğutma Sistemleri İnşaat İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti. aynı zamanda da vermiş olduğu ürün hizmetinin yanı sıra danışmanlık hizmeti de vermektedir.

 

 

Vizyon

 

Dünyada ve Türkiye’de teknolojik olarak iyi ve kaliteli çözümleri size sunarak; bu alandaki en iyi şirket olmayı hedeflemektedir.

 

Misyon

 

Sistematik, sürdürülebilir ve teknolojik hizmetler sunarak, insanların hayatını kolaştırıyor ve hizmetlerimizi hem yurt içi genelinde hem de yurt dışında sizlere sunuyoruz.

Ara
WhatsApp